INTERFABRIC

11-13 MART2024
15. ULUSLARARASI KUMAŞ VE TEKSTİL MALZEMELERİ FUARI
EXPOCENTRE PAV2 RUSYA- MOSKOVA

Son yıllarda istikrarlı büyümesiyle göz dolduran kuzey komşumuz Rusya’nın başkenti Moskova’da XI. düzenlenecek olan Uluslararası INTERFABRIC Fuarı 11-13 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Yılda iki kez, 6000 metrekareden fazla bir alanda, yaklaşık iki yüz önde gelen yerli ve yabancı firma ürünlerini temsil etmektedir.  20’den fazla ülkeden katılımcı sayısı düzenli olarak artmaktadır. (Japonya, İspanya, Türkiye , Portekiz, Belçika, Norveç ve diğer ülkeler) 20,000 Ziyaretçi sayısı ve Rusya’nın En Büyük Kumaş Ve İhtisas Fuarıdır.

Fuar, Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası ve Rusya Sanayicileri ve Girişimciler Birliği desteğiyle Rusya Tekstil ve Hafif Sanayi Girişimciler Birliği tarafından düzenlenmektedir.

Fuarın Fırsatları ;

•      Sadece 3 günde satış hacmini artırmak

•      Yeni müşteriler bulmak ve ortaklarla tanışmak

•      Satış coğrafyasını genişletmek

•      Sanayi pazarındaki konumu ve durumu teyit etmek

  Exen fuarcılık sektörde en az 15 yıl deneyimli satış kadrosu ile şişlide ki merkezinde hizmet vermektedir. Deneyimli ekibi dünya da birçok ülkede fuar icralarına katılmıştır. Ağırlıklı olarak tekstil sektöründe tecrübe sahibidir. Firmalarımızın menfaatleri doğrultusunda doğru pazar tercihleri yapmak buralarda nitelikli fuar tespitleri yapmak öncelikli hedefimizdir. Firmamız yurt dışı fuar katılımı için gerekli tüm hizmetleri (truzim, tercüman, özel stand,nakliye konusunda yardım ) siz değerli katılımcılarımıza verilmektedir.

  ADRES

  H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. B Blok 9. Kat Perpa İş Merk. No:1B / 1468 Şişli/İSTANBUL

  TELEFON

  0532 775 3542

  E-MAIL

  info@exenfair.com

  Cart